Szakma Kiváló Tanulója Verseny 2016.Baja

Baja 2016

A 2015/2016 - os tanévben megrendezett Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos
                                                       döntőjébe iskolánk 7 tanulója jutott be:
                                                                Hárer Henrietta- Parkgondozó,
                                        Engi Máté, Schäffer Tamás, Varga Anita – Kerti munkás,
                 Nyári Henrietta, Oláh Georgina, Radics Fatime- Textiltermék-összeállító   képzéssel.
                              Izgatottan vártuk az indulás napját, a hosszú út Bajáig jó hangulatban telt.
                        A verseny ünnepélyes megnyitója és a díszvacsora a Malom Étteremben zajlott.

A színvonalas megnyitó után finomabbnál finomabb ételek vártak bennünket.
        Másnap reggel kezdődtek a megmérettetések, melyen az ország 31 iskolája képviseltette magát 8                               szakmacsoportban. Diákjaink írásbeli, majd gyakorlati feladatokkal birkóztak meg. Délután                                           szabadprogram keretében ismerhettük meg Baja város nevezetességeit, szép látnivalóit.

A fiataloknak esti discoval zárult ez a versenynap.
       Harmadnap kinek-kinek a mestermunkák elkészítése, valamint a szóbeli versenyrész jutott feladatul.
                                             Ebéd után izgatottan vártuk az eredményhirdetést.

Büszkék lehetünk tanulóinkra az elért eredményekért, akik nagy szorgalommal, kitartással jutottak el idáig és                                                 részesei lehettek egy ilyen színvonalas országos versenynek.
 Eredményeink: