Tanév végi osztálykirándulások

2017.06.07-én az első osztályosokkal  a Veresegyházi medveotthonba látogattunk el. Az iskola elől indultunk reggel a napi hideg élelemmel és mézzel felszerelkezve. A gyerekeknek nagy élmény volt  a medvék etetése de a medvéken kívül láttunk farkasokat, rénszarvast, és az állatsimogatóban kecskéket, malacokat, nyulakat. És persze a csúszdát is kipróbáltuk...

2017. 06. 14. – én szerdán mi a 2. osztályosok kirándulni indultunk Tatára.

Vonattal mentünk Tóvároskertig, onnan elsétáltunk az Építők Parkjába, ahol kicsit pihentünk, játszottak, ettek, ittak a gyerekek.
A Dottó pontosan érkezett és elindultunk a városnéző körutunkra . A 45 perces menetbe még az Angolpark is belefért. Visszaérve a parkba ismét evés, ivás és játszás következett.
Nagy meglepetés volt Karola néni érkezése és végül a fagyizás.
Ezután felszálltunk a sétahajóra, egy nagy kört hajókáztunk az Öreg tavon.
A hajóról a hazafele tartó buszhoz sétáltunk, kevés várakozás után jött a buszunk.
Élvezték a buszozást, csodás, tartalmas kirándulásban volt részünk.