Színház

A mai napon, iskolánk több tanulója is ellátogatott Budapestre, az Erkel Színházba, ahol már a bejáratnál rénszarvas jelmezesek fogadtak bennünket, vidám hangulatot teremtve ezzel az öltözékkel. A bejáratot elhagyva egy mesevilág tárult elénk, ahol a tücsök, béka, zsiráf, stb. szórakoztatta a gyerekeket. Majd ülőhelyünk elfoglalása után közösen megtekintettük a Bohém kiskarácsony című előadást.
Ez az Opera művészeinek előadása, amely A diótörő karácsonyi szalonjában játszódott, és játékok, zenei betétek, operarészletek segítségével varázsolt számunkra ünnepi hangulatot.
Az előadás végén minden tanuló, egy ajándékokat rejtő meglepetéstáskát vehetett át.