Sport- és gyermeknap

Az iskolai Diákönkormányzat a  hagyományos sport- és gyermeknapot 2018. május 30-án tartotta.
Az általános iskolás tanulók számára a programot a Mozgáskorlátozottak Komárom-Esztergom Megyei Egyesülete támogatásában a TJ ESZI
Családsegítő Szolgálat és Gyermekjóléti Központ munkatársai valósították meg.
A gyerekeknek lehetőségük volt  hagyományos, régi gyermekjátékok kipróbálása mellett a zsákban futás technikáját is elsajátítani, illetve egyéb ügyességi sportprogramokon is részt venni.
A legnagyobb sikere a kicsik számára a csillámtetoválásnak volt. A nagy melegben a fagylaltot a  Gelato Italiano Kft biztosította, a  szünetekben pedig ízletes gyümölcsös limonádéval olthatták szomjukat a gyermekek.
A  szakiskolások a Tatabánya Városi Szabadidősport Szövetség támogatásában a  Kihívás napja alkalmából szervezett programon vehettek részt a Jubileum parkban. A parkban kipróbálhattak rengeteg sport és ügyességi játékot.
A nap végén mindenki fáradtan és élményekkel gazdagon térhetett haza.