Pályaválasztási Kiállítás

Intézményünk Szakiskolájának standja az idei évben is látogatható volt a Pályaválasztási Kiállításon.
Igyekeztünk betekintést adni a könnyűipari, a gépészeti és a mezőgazdasági szakmacsoportok nálunk tanulható szakmáinak életébe, gyakorlati oktatási helyeink munkájába, megmutatva a diákok által készített munkadarabokat.
Jó alkalom volt a kiállítás arra is, hogy szakmai beszélgetéseket folytassunk és tájékoztatást nyújtsunk a kilátogató diákoknak, tanáraiknak, valamint szüleiknek egyaránt.

A rendezvényt meghirdető Kormányhivatal képviselői az „Év kiállítója díj” harmadik helyezésének odaítélésével ismerték el a Szakiskolás kollégák munkáját, kikre nagyon büszkék vagyunk.