Művészeti Fesztivál

Ez év október 18-án 10-es diákjaink fellépésre mentek Oroszlányba,
a Bakfart-Benedek Speciális Művészeti Fesztivál I. rendezvényére.

A különböző kategóriák fellépőit összehangolt rendezvényszervező csapat fogadta.
A közönség lelkesítő tapssal támogatott minden előadót, amitől még kellemesebbé vált a hangulat.
Diákjaink a tánc kategóriában léptek színre.

Előadásukat a zsűri arany minősítésű oklevéllel és serleggel jutalmazta a színpadon.
Az oda felszólított díjazottak zárásként közösen énekelték el a „Kelj fel és járj” című dalt.
Ezt követően a vendéglátók kedvesen invitáltak mindenkit a gazdagon megterített büféasztalokhoz.

Tartalmas, szép élményekkel teli nap volt, melyet köszönünk a szervezőknek!