Megyei kosárlabda diákolimpia

Büszkén jelenthetjük be, hogy intézményünk adott helyet a mai napon 2018.11.08-án a megyei kosárlabda diákolimpiának. Korosztályoknak megfelelően mind a leány,  mind a fiú csapatok ismét kitettek magukért. Iskolánk 2 fiú csapata elnyerte az első illetve a harmadik helyezést, a leányok csapata pedig az aranyérmet, azaz az első helyezést érte el. Nagyon izgalmas volt a verseny, és büszkék vagyunk a tanulóink kiváló eredményeire. Köszönet illeti a felkészítő pedagógusainkat akik időt nem sajnálva, edzették a diákokat!